Usługi opiekuńcze

Nasze doświadczone i empatyczne opiekunki pomagają podopiecznym w ich domach, wpółpracują z rodziną, towarzyszą w chorobie i pokonywaniu codziennych trudności.

Zajmujemy się również osobami w ciężkim stanie, chorymi na nowotwory i w stanie paliatywnym.

PULS-MEDIC

oferujemy kompleksowe i dopasowane rozwiązania zgodne z potrzebami pacjenta oraz oczekiwaniami rodziny

PULS-MEDIC

Każdą ofertę wyceniamy indywidualnie. Lista usług jest ustalana wspólnie z rodziną na podstawie informacji zebranych w trakcie pierwszej wizyty w domu podopiecznego. Wizyta ta jest GRATIS.

Cennik usług opiekuńczych

Dlaczego warto wybrać właśnie nas

jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i ponad 20 letnią tradycją
dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą
indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta
profesjonalizm oraz zadowolenie pacjenta i jego rodziny są dla nas priorytetem
stosujemy wewnętrzne sytemy jakości
jesteśmy laureatem konkursu DOBRA FIRMA 2021

Puls-Medic stawia na nowe narzędzia dla opiekunów

System o nazwie SilverCare pozwala nam na lepszą organizację usług, sprawniejsze przekazywanie informacji opiekunkom oraz bez wątpienia podnosi jakość świadczonej przez nas opieki. Ułatwia także monitorowanie stanu realizacji usług dzięki czemu możemy jeszcze lepiej współpracować z rodzinami naszych podopiecznych

Korzystanie z systemu stworzonego specjalnie na potrzeby usług opiekuńczych to z pewnością szansa na rozwinięcie i profesjonalizację naszej oferty. W przyszłości będzie możliwość wprowadzania także nowości podnoszących bezpieczeństwo naszych klientów

  • Pani Katarzyna N.
    Mija właśnie rok od kiedy współpracujemy. Bardzo dziękuję firmie PULS-MEDIC oraz bezpośrednio Pani opiekunce za opiekę. Dziękuję za zaangażowanie oraz to co w pracy z seniorami niezwykle ważne - cierpliwość, uczynność uśmiech i dobre słowo! To w dzisiejszych czasach bardzo ważne!
    Pani Katarzyna N.

Rehabilitacja

Dopełnieniem procesu leczenia jest rehabilitacja lecznicza i usprawniająca. Celem ćwiczeń jest jak najszybsze dojście do uprzedniej sprawności fizycznej oraz utrzymanie kondycji pacjenta i jej poprawa.

Współpracujemy z doświadczonymi rehabilitantami. Pomagamy zorganizować rehabilitację w domu podopiecznego dla osób z przyznanym znacznym stopniem niepełnosprawności i nie tylko.

Ilość wizyt w ramach rehabilitacji domowej jest ustalana indywidualnie w zależności od stanu pacjenta.

Aby skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji w domu Pacjenta należy uzyskać od lekarza rodzinnego skierowanie na rehabilitację domową.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania odnośnie usług opiekuńczych?

Materiały do pobrania

Poradnik jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Przewodnik dla opiekunów osób niesamodzielnych