Szkoła rodzenia
Radosne narodziny

Zapraszamy do naszej szkoły rodzenia kobiety od 21 tygodnia ciąży wraz z osobami towarzyszącymi.

Od 2015 roku już ponad 600 osób odbyło z nami edukację
przed- i poporodową. Przygotujemy również Ciebie do najważniejszej życiowej roli.

Rodzaje kursów

Kurs na NFZ

Oferujemy standardowy, bezpłatny kurs finansowany przez NFZ prowadzony przez nasze wykwalifikowane położne:

 • trwa 10 tygodni
 • obejmuje od 21 tygodnia ciąży zajęcia teoretyczne - raz w tygodniu 
 • od 32 tygodnia ciąży gimnastykę - dwa razy w tygodniu

W tym czasie spotykasz się ze specjalistami i uzupełnisz wiedzę.
Warunkiem uczestnictwa jest wybór naszej położnej rodzinnej.

Kurs indywidualny

Nie możesz uczestniczyć w kursie. Oferujemy indywidualne spotkania z położną przygotowujące do porodu. Wystarczy się umówić i ustalić indywidualny plan.

Kurs weekendowy

Oferujemy weekendowe spotkania z położną. Kurs obejmuje dwa 3 godzinne spotkania w soboty. Wystarczy się umówić.

Co mówią o nas pacjentki

 • Justyna
  Ciekawe, merytoryczne zajęcia z praktycznymi wskazówkami przeprowadzone w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Serdecznie polecam, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni
  Justyna
 • Mirka
  Bardzo polecam tą szkołę rodzenia. Położne z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przekazują wiedzę. W szkole jest potrzebny sprzęt do zajęć praktycznych. Organizowane są spotkania z ratownikiem medycznym, fizjoterapeutą, panią od masażu Shantala oraz sesja zdjęciowa.
  Mirka
 • Sylwia
  Serdecznie polecam szkołę rodzenia radosne narodziny. W szczególności za dużo praktycznych zajęć na lalkach (kąpanie, przewijanie, ubieranie, karmienie, pierwsza pomoc...). Umilającą częścią były ćwiczenia dla kobiet w ciąży przygotowujące do porodu wraz z elementami hipnoporodu. Ciekawymi spotkaniami okazały się te z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, masażu Shantala czy aromaterapii. Wszystkie spotkania przebiegły w miłej i niekrępującej atmosferze.
  Sylwia
 • Marta
  Bardzo polecam ! Rzetelne informacje, olbrzymia wiedza, rodzinna atmosfera oraz spokój dla głowy na koniec kursu przed porodem. Zajęcia bardzo rozbudowane, każdy etap ciąży, połogu oraz opieki nad Maleństwem omówiony bardzo szczegółowo:)
  Marta
 • Kasia
  Super przygotowane zajęcia praktyczne i teoretyczne . Duży plus za sesję ciążową. Polecam bardzo!!
  Kasia
 • Лидия Гунченко
  Bardzo miło było chodzić do tej szkoły wszystkie informacje były jasne a panie położne są bardzo miłe więc polecam wszystkim
  Лидия Гунченко
 • matryna18
  Szkoła godna polecenia. Bardzo dużo wiedzy przekazane na zajęciach teoretycznych +praktyka na lalkach, piłkach, oddechy itd. Dużo zajęć dodatkowych do wyboru w tym bardzo istotne zajęcia z ratownikiem z pierwszej pomocy. Serdecznie polecam! Martyna
  matryna18
 • Julia
  Serdecznie polecam wszystkim rodzicom szkołę rodzenia Radosne Narodzny ! Zajęcia prowadzone przez Panią Basię bardzo konkretne i pomocne. Wszystkie obawy i wątpliwości zostały rzetelnie wyjaśnione. Bardzo dużo dodatkowych zajęć takich jak gimnastyka, relaksacja, chustonoszenie, masaż shantala, spotkanie z fizjoterapeutką, ratownikiem medycznym oraz z Panią dietetyk. A na zakończenie kursu profesjonalna sesja zdjęciowa zrobiona przez przemiłą Panią fotograf Barbarę Kaczmarską. Bardzo dziękujemy za przekazana wiedzę 👶❤
  Julia
 • Aneta Pawlik
  Jestem bardzo zadowolona z wyboru i realizowania kursu w tej szkole rodzenia. Zajęcia z Panią Basią Kiełczykowską bardzo konkretne, dużo praktycznych informacji i ćwiczeń na „rekwizytach”, część wyprawki skompletowana z otrzymywanych upominków :) duża różnorodność zajęć - fitness (gimnastyka), spotkanie z ratownikiem, sesja zdjęciowa, chustonoszenie - każdy znajdzie coś dla siebie, a przyszła mama (i tatuś) poczują się pewniej :)
  Aneta Pawlik
 • Katarzyna Winiarska
  Gorąco polecam szkołę rodzenia! Wszystkie zajęcia zostały dokładnie omówione, na pytania zawszę dostałyśmy odpowiedzi. A zdjęcia wychodzą super!:)
  Katarzyna Winiarska
 • Katarzyna Bogdanowicz
  Polecam szkołę rodzenia "Radosne narodziny". Panie położne przemiłe, z ogromną wiedzą. Zajęcia bardzo merytoryczne i pomocne. Bardzo duży plus za dodatkowe zajęcia oraz spotkania z fizjoterapeutą uroginekologicznym, ratownikiem medycznym oraz sesje zdjęciową "brzuszkową" 😍 Polecam !
  Katarzyna Bogdanowicz
 • Magda Kołacz
  Gorąco polecam szkole rodzenia Puls- Medic „Radosne Narodziny”. Panie położne są przesympatyczne, z ogromna wiedza, doświadczeniem i poczuciem humoru. Odpowiadały na każde nawet trudne pytania. Zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy sposób - szczegółowo omawiany był każdy temat. Dodam ze szkoła rodzenia jako jedna z nielicznych ma w swojej ofercie gimnastykę dla ciężarnych! Świetna możliwość żeby poćwiczyć pod okiem położnej. Dodatkowo w ramach zajęć ciężarne mogą uczestniczyć w dodatkowych spotkaniach - organizowane są zajęcia z nauki chustowania czy możliwość zrobienia ciążowej sesji zdjęciowej z profesjonalna Panią fotograf (świetna pamiątka).
  Magda Kołacz
 • Andrzej Bieńkowski
  Bardzo polecam innym tą szkołę rodzenia. Żona była zadowolona nie tylko z zajęć merytorycznych ale również praktycznych, w tym gimnastyki i ćwiczeń pozycji, które przydają się przy porodzie, a także bardzo potrzebnych przy porodzie ćwiczeń oddechowych. Z zajęć żona zawsze wracała pełna energii i myślę, że przyczyniły się do tego głównie cudowne Panie Basie i Pani Wioletta - położne z wieloletnim doświadczeniem.
  Andrzej Bieńkowski
 • Natalia Stefaniak
  Zajęcia prowadzone przez Panie położne są na bardzo wysokim poziomie. Dzięki nim moje obawy związane z porodem minęły. Czuję się o wiele lepiej psychicznie. Super, że szkola oferuje zajęcia z ratownikiem medycznym, uroginekologiem. Największym plusem jak dla mnie była możliwość nauki karmienia, czy kapania na lalce przy asyscie położnej. Panie położne wkładają dużo serca w przygotowanie swoich podopiecznych do jednego z najtrudniejszych egzaminów w życiu kobiety. Dziękuję za okazane serce i empatię. Polecam z całego serca.
  Natalia Stefaniak
 • Ola Jaworska
  Bardzo polecam ta szkole rodzenia !!❤️ wiedza, która nabyłam na pewno się nie zmarnuje🙂 Miło spędzony czas, a Pani Basia, która prowadziła zajęcia-to cudowna kobieta 🌸 niedługo rozwiązanie, także znowu będę miała okazje widzieć się z Panią Basia na wizycie poporodowej u mnie w domku ;) Są prowadzone różne tematyczne zajęcia takie jak- pierwsza pomoc, uroginekologia, aromaterapia itp oraz gimnastyka, która tez wiele daje Także polecam z czystym sumieniem ❤️.
  Ola Jaworska

Nasze placówki

 LUX-MED - Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132

filia AKPOL - Gdańsk, Jaśkowa Dolina 84

Znajdziesz nas również na Facebooku


Terminy rozpoczęcia kursów

26 czerwiec - godz.17
22 lipiec - godz. 17
4 września - godz. 17

Napisz do nas i zapisz się na kurs

  Gdzie pracujemy

  LUX-MED
  Gdańsk, ul Jaśkowa Dolina 132 pok.11, p.1
  AKPOL
  Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 84

  Telefon

  697 376 045 - LUX-MED
  503 033 364 - filia AKPOL
  694 824 348

  Numer rachunku

  82 1500 1171 1211 7002 4569 0000

  Poznaj nasze doświadczone położne

  1 / 3

  Nasi partnerzy

  Cennik

  Udział osoby towarzyszącej – 150 zł
  Jednorazowo za cały kurs
  KTG – 70 zł
  Pierwsze KTG dla uczestniczki naszej szkoły rodzenia – 50% taniej
  KTG w domu pacjentki - 100 zł
  Kurs weekendowy szkoły rodzenia – 500 zł
  Dwie soboty, spotkania po 3 godz.
  *Kurs weekendowy przy wyborze położnej rodzinnej z PULS-MEDIC – 450 zł
  Kurs indywidualny szkoły rodzenia
  Wycena indywidualna
  Grupa wsparcia dla mam – 400 zł
  10 cotygodniowych spotkań po 1,5 godz.,
  dzieci do 1 roku życia
  Konsultacje z psychologiem – 150 zł
  Indywidualne spotkanie - 50 min
  Fizjoterapia dla noworodków – 150 zł
  Indywidualne zajęcia
  Gimnastyka dla ciężarnych – 120 zł
  Od 21 do 31 tyg. ciąży (powyżej 31 tyg. ciąży na NFZ)
  Zajęcia sensor baby – 200 zł
  Grupy czteroosobowe, 4 spotkania
  Fizjoterapia uroginekologiczna – 20 zł
  Jednorazowy wykład w grupie
  Neurologopeda – 170 zł
  Indywidualne zajęcia
  Porada laktacyjna – 200 zł
  Indywidualne spotkanie